Tentohet të përdhunohet natën punonjësja e Bashkisë
Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e denoncimeve në Facebook.

Ditë e sotme, Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetari, që thotë se një punonjëse të pastrimit të Bashkisë kanë tentuar ta përdhunojnë.

Më tej, në postimin e Berishës shkruhet se në qytet s’ka kontroll për këta të rinj që pinë drogë natën.

Postimi i plotë:

Droge dhe krime, tentativa per perdhunim ne Peshkopi! Gjeneral Hashashi, Ardi Eskobari, narkopolicet e tyre bejne sehir!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Persh. Zoti berisha un qe po ju shkruaj jam nga peshkopia doja te beja nje denoncim ne peshkopi gjat nates mbushet plot me quna te ri qe rrin rrugeve duke konsumuar drog dhe hashish dhe qe policia e peshkopis as qe e merr per baz fare kte fenomen . sot ne mengjes u tentua te perdhunohet nje femer punonjese e pastrimit te bashkis nga disa te ri te droguar ! Nuk ka fare kontroll per kto te ri qe rrin rrugeve duke u droguar ! Eshte njoftuar edhe ministri Lleshi por policia flen gjum
Shtuar më 11/09/2019, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori