Tentativë grabitje, plagoset me thikë 49-vjeçarja
Një 49-vjeçare ka mbetur e plagosur gjatë tentativës për grabitje. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Vithkuq të Korçës ku gresori me maskë dhe me thikë ka hyrë në shtëpinë e Tatjana Dine dhe është përleshur duke e goditur me thikë.

Policia ka mbërritur në vendngjarja dhe pas 30 minutash ka bërë të mundur identifikimin dhe arrestimin e autorit. /albeu.com/
Shtuar më 19/12/2012, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori