Tensione në Kuvend, Sula shan Ballën nga motra (VIDE0)
Kuvendi i Shqipërisë
Deputetët e Kuvendit i janë rikthyer sot kërcënimeve dhe fjalorit banal. Zëvëndësimi i anëtarit të LSI-së në Komisionin e Zgjedhjeve është bërë objekt debati në seancën e sotme ku deputetët kanë shkëmbyer sharje në drejtim të njër--tjetrit.

Deputeti i PD-së Dashnor Sula, ka fyer më pas edhe kërcënuar deputetin socialist, Taulant Balla duke e sharë atë nga motra.

“Ta q.. motrën. Po je burrë hajde dalim jashtë”, i ka thënë Sula deputetit socialist, duke vazhduar me fyerjet dhe me shenjat kërcënuese, shkruan Tema.

Është dashur ndërhyrja e deputetëve të tjerë për të qetësuar disi situatën. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2013, ora 18:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori