I vihet tritoli një banese në Durrës
Grushte tek Policia e Tiranës, deputetët e PD përplasen me efektivët (VIDEO)
Disa protestues janë vënë në pranga nga Policia e Shtetit të akuzuar se kanë bërë akte të dhunshme.

Përkëtë arsye disa deputetë të Partidë Demokratike kanë shkuar në ambjentet e drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Flamur Noka dhe Klevis Balliu kanë folur dhe për mediat pasi kanë pasur një përplasje me policinë të cilët nuk i kanë lënë të hyjnë brenda.

Deri tani të shoqëruar janë mbi 20 protestues, mes të cilëve edhe Florenc Hoxha, ish-kreu i policisë bashkiake të kryeqytetit. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 23:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori