Të veshur shtrenjtë dhe me klas, si u paraqitën deputetët sot në Kuvend (FOTO LAJM)

veshur bukur si gjithmonë dhe plot klas, deputetët iu drejtuan një nga një Kuvendit.

Fotografi Agim Rama ka kapur momentet më pikantet, ato që nuk shihen nga kamerat.

Por vëmendjen këtë e herë e mori deputetja demokrate Rudina Hajdari.

Ajo u shfaq ndryshe nga herët e tjera, duke i habitur të gjithë me look-un e saj.
Shtuar më 11/11/2019, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori