"Të vegjëlit" presion ndaj PD-PS
Rreth 23 parti të vogla, të majta dhe të djathta, priten që ditën e hënë t’u parashtrojnë dy partive të mëdha PD-së dhe PS-së propozimet e tyre më të fundit për reformën zgjedhore.

Ndër kërkesat e të "vegjëlve" janë korrektimi i sistemit, ndryshimi i pragut elektoral dhe lejimi i grupimeve të partive brenda koalicionit. /albeu.com/

Shtuar më 20/04/2012, ora 09:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori