Vriten dy punonjës të bashkisë Mat
Disa minuta më parë u raportua për të shtëna me armë zjarri në Mat.

Së fundmi është mësuar nga të dhënat paraprake të policisë se nga këto të shtëna kanë humbur jetën dy punonjësit e bashkisë së Matit.

Njarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Shëlli, dhe raportohet se viktimat kishin shkuar në zonë për të hapur një rrugë.

Punonjësit e bashkisë së Matit janë qëlluar nga një person, edne i paidentifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 14:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori