Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për disa të vdekur dhe të plagosur
Pëlqej
Të shtënat kanë ndodhur në fshatin Resulaj, në Selenicë, ku veç dyshimeve për të vdekur, ka edhe 7 të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pak minua më parë, gjatë një përplasje me armë dhe ende nuk dihen shkaqet.

Dyshohet se viktimat janë të të njejtit fis.
Shtuar më 10/08/2018, ora 18:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori