Të shtëna me armë zjarri në Burrel, një i plagosur
shtëna me armë zjarri ka patur ditën e sotme në qendër të Burrelit, ku një person mësohet se ka mbetur i plagosur rëndë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur punën për kapjen e autorëve.

Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital dhe po merr mjekim. Nuk dihen shumë detaje për ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori