“Të shtëna me armë në Peqin, policia do lirojë miqtë e deputetit”
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në ‘Facebook’ një mesazh të një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon një ngjarje të ndodhur në Peqin.

Një qytetar i shkruan se dy djemtë e Albert Macit janë arrestuar nga policia pasi kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të një makine.

Qytetari shprehet i bindur se policia do t’i lirojë për faktin se babai i tyre është mik i Taulant Ballës dhe ndaj është i paprekshëm.

“Te shtena me arme zjarri ne Peqin, policia do ti liroje ato, miq te Balles! sb

Doktor para 30 min jane kapur nga policia e Peqinit dy djemte e Albert Macit me arme zjarri ne makine te garantoj se miku i Taulant Balles do te lirohet se shpejti ashtu sic rri dhe shetit i armatosur Albert Maci i denuar ne Itali (dhe i kerkuar nga ky shtet),por miku i Taulant kriminelit nga policia nuk preket e jo te arrestohet.Respekt”, shkruan Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori