Të shkarkuarit nga puna protestë para Kuvendit
Ish-punonjës të administratës protestuan sot para Kuvendit për largimin e tyre nga puna. Më pankarta ku shkruhet “Na mashtruat”, “Ku ma ke konkursin”, “Deputet mos shkel ligjin”, ata kërkonin nga deputetët zbatimin e ligjit të nëpunësit civil dhe rikthimin e tyre në punë.

Ish-punonjës të administratës pretendojnë se janë larguar padrejtësisht nga puna. /albeu.com/
Shtuar më 27/02/2014, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori