Të ndihmojmë Najada Celsulën!
Pëlqej
Aktivisti Ilir Hoxholli ka bërë publik pak më parë një kërkesë për të ndihmuar Najada Celsulën, e cila ka pësuar një tragjedi dhe nuk është në gjendje të kryejë trajtimin mjekësor të nevojshëm.

Hoxholli ka postuar mesazhin e plotë të vllait të Najadës, si dhe llogarinë bankare ku të interesuarit mund të derdhin ndihmat, shkruan Albeu.com.

Ja mesazhi:

"Motra ime Najada Celsula eshte rrezuar nga ballkoni i katit te trete dhe ka pesuar thyerje ne pjesen me te madhe te trupit fytyre, nofulla, hunde, duar,kembe. Gjendja e saj eshte shum e rende,ka nevoje per operacione te specializuar por ne nuk kemi mundesi financiare ti perballojme. Jam ne hall te madh qe smund ta ndihmoj motren time. Nena ime eshte e papune dhe babai im ka vdekur 3 vjet me pare. Mos te mjaftonin te gjitha keto motra ime ka dhe nje foshnje 8 muajsh qe ka nevoje per mamane e saj.ju lutem me ndihmoni.Ju lutem bejeni publike qe kush te mundet te na ndihmoj. Jemi ne hall te madh."

Llogaria ne emer te vellait te Najades
Rudin Kujtim Celsula
Raiffeisen Bank Albania
Llogaria në lek: AL06202210 120000000001067982
Nr. cel te vllait te Najades: +355695741459
Shtuar më 25/09/2017, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori