Të ndihmojmë Anxhela Beqajn nga Ballshi që vuan nga kanceri
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Anxhela Beqaj nga Ballshi është 20 vjeçarja e cila vuan nga sëmundja e kancerit që prej dy vitesh.

Por tashmë që sëmundja ka përparuar, nevoja për ndërhyrje kirurgjikale është e domosdoshme ndërsa familja e saj e ka të pamundur të përballojë shpenzimet për ndërhyrjen që duhet kryer.

Familja e 20-vjeçares ka bërë thirrje përmes Portalit Albeu.com që të ndihmohet për të shpëtuar vajzën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2016, ora 22:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.