Të martuar prej 47 vitesh, burrë e grua vdesin njëkohësisht brenda 60 sekondash
Një çift i moshuar nga Miçigani, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është bërë lajm në mediat e huaja.

Patricia dhe Leslie McWaters, prej 47 vitesh të martuar, u ndanë nga jeta brenda 1 minute, të prekur nga koronavirusi.

Patricia dhe Leslie Makgouoters ishin të pandashëm dhe ishin një çift shumë i lumtur, shkruan CNN.

Leslie, 75 vjeç dhe Patricia, 78 vjeç, lanë pas fëmijët dhe nipërit.

Shtuar më 03/12/2020, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori