Të kuruar deri në detaj, deputetët shqiptarë shfaqen plot stil në Parlament (FOTO LAJM)

Si gjithmonë deputetët dhe parlamentarët janë të shënjestruar sa herë dalin në publik për veshjet, aksesorët dhe makinat luksoze.

Por sëfundmi në parlamentin shqiptar po shohim një "fenomen" të ri, deputetët po konkurojnë cili është veshur më fashion dhe me stil.

E kemi fjalën për Fate Velaj dhe Sadri Abazin.

Ndryshe nga Velajt i cili është përmendur shpesh për stilin, edhe Sadri Abazi ka kthyer sytë nga moda dhe po vishet me stil.

Abazi ka hequr dorë nga këpucët serioze duke u besuar prej kohësh atleteve, ndshta i frymëzuar nga kryeministri?

Kështu ka ndodhur edhe në dalejn e fundit ku përveç atleteve Sadriu mban një pallto treçerekshe kafe e cila është kryefjalë e modës së mometit, kombinuar me mjaft stil me shallin "Burberry"./albeu.com/

Shtuar më 20/02/2020, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori