Te gjithe te votojme per Shqiperine
Albeu.com
Sonte eshte finalja e Eurovision 2008. Shqiperia do te garoje e treta, pas Romanise dhe Anglise. Sonte, te gjithe te votojme per Shqiperine. Ja rradhitja e plote e 25 shteteve dinaliste...Ja lista e dhjete shteteve konkuruese dhe rradhitja e tyre:

1. Romania,
2. Anglia,
3. Shqiperia,
4. Gjermania,
5. Armenia,
6. Bosnja-Hercegovina,
7. Izraeli,
8. Finlanda,
9. Kroacia,
10. Polonia,
11. Islanda,
12. Turqia,
13. Portugalia,
14. Letonia,
15. Suedia,
16. Danimarka,
17. Gjeorgjia,
18. Ukraina,
19. Franca,
20. Azerbejxhani,
21. Greqia,
22. Spanja,
23. Serbia,
24. Rusia dhe
25. Norvegjia.
Shtuar më 24/05/2008, ora 20:21
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori