Të fejuarës i thanë se ishte plagosur, reagimi i saj kur pa të vdekur Jurgenin
Vrasja e 26-vjeçarit Jurgen Kurti ka tronditur familjen dhe të afërmit e tij.

Për rreth 6 vite Jurgen Kurti ishte i fejuar me partneren e tij të cilën e kishte prezantuar shpesheherë edhe në Instagram.

Ndërsa u kërkonte policëve që ta lejonin të ngjitej lart në shtëpinë e tij, pasi nëna e Jurgenit ishte keq dhe donte t’i qëndronte pranë.

E teksa efektivët që mbronin zonën e rrethuar si skenë krimi nuk e lejonin të kalonte, vajza përsëriste me këmbëngulje kërkesën e saj. Ajo ende nuk e dinte të vërtetën, i kishin thënë se Jurgeni ishte plagosur dhe ndodhej në spital.

E dashura e Kurtit pasi ka marrë vesh lajmin e hidhur ka mbërritur me shpejtësi në vendin e ngjarjes duke shpërthyer në lot dhe vaj. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori