Të burgosurit tek 313 "kryengritje" ndaj qeverisë, thirrje në kor "Rama ik" (VIDEO)
burgosurit duken të palumtur nga qeverisja e kryeministrit Edi Rama.

Në një video e albeu.com e filmuar në burgun 313 në Tiranë dëgjohen fishkëllima dhe thirrje kundër qeverisjes Rama.

Sic mund t'a dëgjoni në videon e bashkëngjitur lajmit, të burgosurit thonë në kor "Rama ik".

Rikujtojmë se ditën e sotme u bë me dije se një i burgosur në këtë institucion dënimi është i infektuar me COVID-19 dhe mësohet se po mbahet në një qeli të vecuar për të parandaluar përhapjen në masë. /albeu.com/Shtuar më 21/04/2020, ora 22:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori