Të braktisur nga punëdhënësi, 30 shqiptarë flenë nëpër stacionet e trenit në Poloni
Mbyllja e kufijvë për shkak të koronavirusit ka lënë një numër të konsiderueshëm shqiptarësh nëpër rrugët e shteteve të Europës dhe botës.

30 shqiptarë prej dy ditësh janë braktisur nga punëdhënësi dhe kanë mbetur rrugëve në Poloni.

Mësohet se shqiptarët kanë dy ditë që flenë në stacionin e trenit, ndërsa apelojnë për kthim në Shqipëri, raporton BW./albeu.com/
Shtuar më 29/03/2020, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori