Të aksidentuarit mbërrijnë me helikopter(VIDEO)
Kanë nisur të mbërrijnë me helikopterë në Spitalin Ushtarak në Tiranë disa nga studentët e plagosur. Nga imazhet mund të kuptohet se vajzat e aksidentuara dhe që kanë mbërritur në Tiranë janë në gjendje të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2012, ora 18:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori