Taulant Balla sulmon partinë e Blushit: Pjellë e PD-së
Deputeti i PS-së, Taulant Balla ka komentuar ditën e sotme përmes një statusi në “Facebook” prezantimin e partisë “Libra” të Ben Blushit.

Balla thotë se kjo parti është “pjellë e shumëpritur e PD¬së”. “Partia Demokratike pershendet pjellen e saj te shumepritur, partizen e Ben Blushit!

I cili sic thote edhe PD permes Astrit Patozit, ka vetem nje qellim: Rrezimin e Edi Rames dhe Partise Socialiste! Pra ka te njejtin qellim si Saliu, Luli dhe gjithe kundershtaret tane te deshperuar. Aq te deshperuar sa edhe Ben Blushin e shikojne si shpëtimtar”, shkruan Balla./Albeu.com/
Shtuar më 01/11/2016, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori