Tatimet, shkarkohet drejtoresha për Tiranën
Vilma Rakpi, drejtoresha e Tatimeve për Tiranën është liruar nga detyra tre muaj pas emërimit në krye të drejtorisë më të madhe tatimore. Ajo është zëvendësuar nga Androkli Kokthi ishte anëtar i shtabit elektoral të Partisë Socialiste në Njësinë Bashkiake numër 5 në kryeqytet

Mësohet se mes saj dhe drejtoreshës së përgjithshme Brisida Shehaj nuk ka pasur marrëdhënie shumë të mira. Rakipi, bashkëshortja e ish-kryeprokurorit Arben Rakimi, e gëzoi postin vetëm për tre muaj. /albeu.com/


Shtuar më 16/01/2014, ora 10:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori