TAP, Tungland vlerëson nënshkrimin e marrëveshjes mes tre vendeve
Drejtori menaxhues i projektit TAP, Kjetil Tungland ka falenderuar perfaqesuesit e tri vendeve, Italise, Greqise dhe Shqiperise per marreveshjen e firmosur ne Nju Jork per projektin e gazjellesit TAP.


“Ne do të donim të falënderojmë qeveritë italiane, greke dhe shqiptare për këtë demonstrim shumë të qartë të mbështetjes politike për TAP. Ky është një tjetër hap i madh përpara për projektin”- tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2012, ora 15:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori