Taksistët në protesta kundër informalitetit
Shoqata kombëtare e taksistëve ka organizuar një protestë të mërkurën për ti kërkuar autoriteve të ministrisë së brendshme dhe Bashkisë së Tiranë të luftojnë informalitetin.


Përfaqësues të shoqatës u shprehën se n.q.s kërkesat e tyre nuk do të merren parasysh ato do të vazhdojnë protestat deri në plotësimin e plotë të tyre. Në fund të protestës së tyre taksistët kërkuan edhe një takim me kryetarin e Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha,për të parë se si mund të zgjidhet ky problem. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2012, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori