Takohen krerët e LSI. Çfarë qëndrimi do të mbajnë për reformën në drejtësi?!
Kryetari i LSI Ilir Meta ka nisur një takim me krerët e partisë së tij, Nasip Naçon, Ylli Manjanin dhe me Spartak Brahon.

Në takim gjithashtu i pranishëm është edhe Petrit Vasili.

Ata do të diskutojnë lidhur me reformën në drejtësi.

LSI ka kërkaruar deri më tani konsensus mes palëve politike.

Nuk dihet qëndrimi i mëtejmë i kësaj force politike. /Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2016, ora 18:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori