Takimi Shqipëri-Kosovë, kur dhe ku mblidhen dy qeveritë
Pëlqej
Mbledhja e fundit mes qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës u mbajt në qytetin e Korçës, ndërsa këtë radhë ëhstë vendosur një qytet në Kosovë për tu mbledhur.

Shqipëria dhe Kosova mbledhjen e ardhshme do ta bëjnë në qytetin e Pejës në Kosovë me datë 26 tetor.

Kjo është mbledhja e 5 e përbashkët që organizohet mes dy qeverive. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2018, ora 15:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori