Takimi me Ramën? Albin Kurti e konfirmon: Është çështje ditësh
Albin Kurti dha një deklaratë për mediat ku bëri me dije se për pak ditë do të takohet me Kryeminsitrin e Shqipërisë, Edi Ramën.

Për gazetarët ai tha se takimi do të jetë për pak ditë, pasi të dy kanë shumë gjëra për të diskutuar.

"Do kthehem sonte në Kosovë por do ta takoj së shpejti kryeministrin e Shqipërisë. Është çështje ditësh dhe jo javësh kjo punë', tha Kryeministri i ri i Kosovës. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2019, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori