Tahiri uron fitoren e Donald Trump në SHBA
Deputeti çam Dashamir Tahiri ka shkruar një sttaus në Facebook ku i uron fitoren në zgjedhjet presidenciale amerikane kandidatit Donald Trump.

Ai shkruan se Trump ka qenë dhe mbetet vlerë demokracie dhe lirie për Shqipërinë dhe për Çamërinë në veçanti.

Statusi i Dashamir Tahirit

Uragani drejt fitores po fillon ! Nuk ka mbetur edhe shume kohe nga zgjedhja e Prdsidentit te Ri ne Sh.B.A .E nje shteti mik qe gjithnje ka qene krah dhe shpres lirie e Shqiperise dhe e Çamerise ne veçanti.Le ti urojmë Z.Donald Trump Fitore dhe sukse ne ne punen e Tij per drejtimin e ketij shteti me te fuqishem ne bote.I pergezoj te gjithe patriotet qe e mbeshtesin Atë.../Albeu.com/

Shtuar më 24/05/2016, ora 21:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori