Tahiri para burgut, reagon sërish "armiku i tij më i madh" Ilir Meta (FOTO LAJM)

Pëlqej
Saimir Tahiri do të mësoje brenda pak orësh nëse do të jetë pa mandat përballë akuzës së prokurorisë apo do të hetimi për grupin e Habilajve do të marrë rrjedhë tjetër pa përfshirë rolin e ish-ministrit.

Ndërkohë, ashtu siç ka bërë vazhdimisht në çdo proces të rendësishëm në lidhje me akuzat ndaj Tahirit, Ilir Meta, ish shpallur armik i tij nga ish-ministri, ka dhënë një tjetër mesazh sot.

Ai ka dalë për vrap me mikun e tij Ilir Kulla dhe ky i fundit ka publikuar pak më parë një foto nga stërvitja me një shënim që nuk le vend për koment: Me stërvitje, nuk ka majë që nuk merret! /albeu.com/

Shtuar më 21/10/2017, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori