Tahiri me deputetët e PS në malet e Pukës për kanabisin
Ministri Tahiri ka ndjekur nga afër së bashku me anëtarët e Komisionit të Sigurisë operacionin e policisë kundër kanabisit në GjegjanPukës.

Përpos tij, të pranishëm kanë qenë vetëm anëtarët e shumicës në Komisionin e Sigurisë, kryetari Spartak Braho, Piro Lutaj dhe anëtarët e tjerë të mazhorancës.

GjegjanPukës është duke u zhvilluar një operacion për identifikimin dhe asgjësimin e bimëve narkotike që janë kultivuar. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 14:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori