Tahiri kërcënon Ramën? S'keni parë gjë akoma

Pëlqej
Vetëm pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka bërë deklaratën e parë pas akuzave të rënda ndaj tij dhe kërkesës se Prokurorisë për arrestimin e tij.

Tahiri ka lënë ambientet e banesës së tij dhe ka pranuar të komentojë situatën e krijuar dhe akuzat rreth tij me vetëm një fjali.

I pyetur nga media ai ka komentuar shkurt: “Prisni, s’keni parë gjë akoma” /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori