Tahiri: Ilir Metën do e pyesja si u dobësua kaq shpejt
Saimir Tahiri, nga studio e emisionit Xing te Ermal Mamaqit ka zbuluar edhe se cfare pyetje do te donte ti bente Presidentit Ilir Meta.

“Si ia bere që u dobësove aq shpejt, të gjitha i di vetëm këtë jo”, tha Tahiri.

Mamaqi: Kë do më shumë Berishën apo Metën?

Tahiri: Kalojmë te pyetja tjetër. Secili ka te mirat dhe te keqijat e veta. Mua më takon t’i respektoj për atë që kanë bërë dhe t’u them atë që s'kanë bërë. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2017, ora 22:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori