Tadic: Serbia nuk do ta njohe pavaresine e Kosoves
Albeu.com
Zgjidhja per Kosoven s'mund te jete vetem ne favor te njeres pale, dhe duhet te arrihet me marreveshje permes bisedimeve, vleresuan Tadiç dhe Klaus.
Shtuar më 18/09/2007, ora 13:15
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori