Të tjerë avionë “droge” në periferitë e Tiranës?
Ende pa përfunduar hetimet në lidhje me rrëzimin e avionit italian në Ishëm të Durrësit, të enjten e kaluar, të tjera dyshime shtohen nëse në vend vazhdon trafiku i drogës me avionë.

“Jeta Osh Qef” ka publikuar foto dhe pamje të dy rasteve të ndryshme në Tiranë, ku vihen re, dy avionë të vegjël duke fluturuar në Paskuqan dhe Valias.

Avionët, thuajse duken njësoj me ata të rrëzuar në Shqipëri për trafik droge.

Bëhet e ditur se avionë që janë parë në fluturim rrethinave të Tiranës ende nuk dihet nëse kanë leje fluturimi nga autoritetet shqiptare dhe çfarë funksioni kanë.

Fotoja tregon një avionë në Valias./Albeu.com/

Shtuar më 23/09/2016, ora 19:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori