Të shtënat me armë në Tiranë, i riu është qëlluar tre herë (FOTO LAJM)

Update-Pak minuta më parë u raportuan për të shtëna me armë në kryeqytet dhe një të plagosur.

Nga të dhënat e para raportohet se objektivi i atentatit është qëlluar tre herë me armë, nga një person që është larguar me shpejtësi.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal pranë ish-Ekspozitës. Policia ka mbërritur menjëherë, ndërsa dyshohet se i plagosuri është A.M., rreth 30 vjeç. /albeu.com/

Shtuar më 28/10/2016, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori