Të shtëna me armë pranë Liqenit Artificial
shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Liqenit Artificial, ku sipas të dhënave të para mësohet se të shtënat janë dëgjuar pranë një palestre.

Sipas informacioneve nuk dihet saktësisht se çfarë ka ndodhur apo nëse ka persona të lënduar. Megjithatë forcat e policisë dhe autoambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes./Albeu.com/

Shtuar më 16/02/2017, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori