Surprizë për ditëlindje, Nexhmijen se harrojnë për 97-vjetor (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, bashkëshortja e Enver Hoxhës, Nexhmija festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi 97-vite dhe shumë urime erdhën nga familjarë e miq të saj.

E veja e ish-diktatorit u befasua edhe nga një vizitë nga jashtë vendit.

Ka qënë Isa Jasiqi, që banon me familjen në Zvicër që i ka bërë një vizitë në shtëpi, madje kanë shkrepur edhe disa foto së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2018, ora 09:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori