Stuhi dhe shkarkesa elektrike, si do të jetë moti sot
Moti do të mbetet i paqëndrueshëm me vranësira rreshje shiu të pasuara nga stuhi dhe shkarkesa elektrike me intesitet deri në orët e para të ditës.

Gradualisht pasdite rreshjet do të humbasin intesitet. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 14/20°C

Zonat e ulëta 18/25°C

Zonat bregdetare 20/26°C


Shtuar më 24/09/2019, ora 09:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori