E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Studentët me simbol të ri, kasketat e verdha mësyjnë tek Rruga e Durrësit (FOTO LAJM)

Studentët kanë dalë me një simbol të ri në protestën e sotme duke vendosur në kokë kasketaverdha, të ngjashme me ato të punonjësve në kantieret e ndërtimit dhe minatorëve.

Nuk dihet se e kujt ka qenë idea, megjithatë gjatë protestës së sotme mund të shohësh dhjetra kasketaverdha në rreshtat e parë. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori