Studentët e Ekonomikut protestë kundër ndërtimit të godinës pranë fakultetit
Studentët e Fakultetit të Ekonomisë protestuan sot kundër ndërtimit të një godine afër fakultetit. Zv dekani Fatmir Mema dhe studentë të këtij fakulteti thanë se do të ndjekin të gjitha procedurat ligjore që kjo ndërtesë të mos ndërtohet në oborrin e këtij fakulteti.


Ata kanë dorëzuar ehe një padi në Gjykatën e Tiranës për mos lejuar ndërtimin e kësaj godine. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 15:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori