Stresi nudo me 20 vjeçaren në hotel, e fejuara e tij shpërthen në lot (FOTO LAJM)

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, ose siç njihet me emrin e artit "Stresi" është arrestuar dy ditë më parë nga polciia e Tiranës.

Sipas policisë thuhet se për Stresin kishin informacion prej disa muajsh që e bënin këtë të fundit anëtarë të një bande kriminale.

Gjatë kontrollit në hotelin ku po qëndronte Stresit i janë gjetur në posedim, një pistoletë, disa fishekë dhe një sasi të vogël kokaine.

Gjithashtu në dhomën e hotelit me Stresin ishte edhe një vajzë 20 vjeçare e cila ëhstë lënë e lirë pas marrjes në pyetje.

Ndërkohë nga ana tjetër Stresi nuk ka shumë kohë që ka zyrtarizuar me fejesë edhe lidhjen disa-vjeçare me të dashurën e tij, Kejsi.

Megjithëse Kejsi ditën e djeshme postoi një foto ku vihej në dukje unaza e fejesës me Stresin, sot ajo ka bërë një reagim të kundërt.

Në profiln e saj të Instagramit, Kejsi ka postuar një InstaStory, me emoji duke qarë, me pas ka hedhur edhe një foto tjetër ku si përshkrim përsëri ka vendosur një emoji të inatosur. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori