Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM)

Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi.

Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalanta Kërçyku.

Biondia seksi është identifikuar si Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në "Miss World".

Prej vitesh ajo është shfaqur në ekranet shqiptare dhe aktualisht është pjesë e formatit "She’s on top" në "Top Channel".

Shtuar më 04/07/2020, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori