Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM)

Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin.

Këtë herë nuk ka postuar as foto e video me shokët, por një foto kur kujton kohët kur ngacmonte Kejsin.

"Koha kur ngacmoja Keisin, në lagje!- ka shkruar reperi me nota humori.

Kujtojmë se javën që lamë pas teksa ishte i ftuar në "Shiko kush luan" Stresit iu kërkua të bënte një foto me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i improvizuar në studio dhe ta postonte në Instagram.

E ç’bëri Stresi do thoni ju? Tha "Keis, është vetëm lojë!" Pra, e dëshifruar në fjalë të tjera, u shqetësua që Keisi mos ta keqkuptonte postimin e kësaj fotoje. /albeu.com/

Shtuar më 15/10/2020, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori