“Stop korrupsionit" në arsim, nga 15 janari denonconi online
Të gjitha abuzimet që bëhen në fushën e arsimit do ti jepen fund, pasi qytetarët mund të denononcojnë nga data 15 janar online.

Nga kjo ditë, të gjitha padrejtësitë mund të denoncohen në një faqe te internetit e posaçme, on-line. Faqja e titulluar “stop korrupsionit", është bërë publike nga Ministria e Arsimit.

Adresa e saj është stopkorrupsionit.al dhe në rrjetet sociale Stop Korrupsionit ne Facebook.


MASH bën me dije se kjo do të jetë faqja e re zyrtare, ku të gjithë qytetarët do të mund të denoncojnë online për të gjitha padrejtësitë.

Portali i ri mund të shkarkohet dhe si aplikacion në celularët tuaj, për të denoncuar zyrtarët e korruptuar. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori