Stop dhunës/ Djali godet vajzën në mes të rrugës (VIDEO)
Pas rastit të bërë publik një ditë më parë, ku një burr dhunoi ish bashkëshorten në sy të fëmijëve, një tjetër video po qarkullon në mënyrë virale në rrjetet sociale.

Duket se ndërgjegjësimi qytetar është i madh, por strukturat drejtuese kanë një peshë të madhe për ti dhënë fund këtij fenomeni.

video shihet qartë se si një djalë shkon pa më të voglin problem dhe godet një vajzë në fytyrë.

Për fat të keq, rastet e tilla po shtohen dita-ditës, e ndërsa femrat mbeten në mëshirë të fatit. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2016, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori