Stjuardesa seksi shqiptare godet sërish në faqen botërore të Instagramit (FOTO LAJM)

Stjuardesa shqiptare ka tërhequr sërish vëmendjen në faqen e instragramit "Top stewardesses" duke marrë mjaft komente dhe pëlqime në foton e postuar atje.

Ajo quhet Elona Bashllari dhe shërben në kompaninë Albawings. Ajo është bërë mjaft e famshme në rrjetet sociale me hiret e saj si edhe uniformën që i shkon shumë. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori