S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM)

Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën dhe burrin e saj sa nuk i japin fëmijën.

Kjo histori e cila preku dhe shkaktoi reagimin e shumë njerëzve përfundoi me një debat të fortë mes nuses, Eglantinës dhe vjehrrës së saj, Natasha.

Ky debat jo vetëm që shkaktoi reagime të forta nga publiku në emision por shkaktoi reagim dhe urrejtje ndaj vjehrrës dhe djalit të saj nga rrjeti të cilët vërshuan në komente negative ndaj tyre.

Në profilin publik të Armandos, burrit të Eglantinës nga Kuçova mund të shikosh foto të tij dhe djalit të vogël, Argentini dhe kaq mjafton për të kuptuar lidhjen e fortë që kanë babë e bir.

Pas debatit në E diela Shqiptare, komentet negative kanë vërshuar edhe në profiling publik të Armandos të cilët i sygjerojnë t’I dalë për zot gruas dhe fëmijës së tij dhe të mos ngëlë “çun mamaje”.

Komentuesi: O idjot, jepi mundesine femijes te rrritet me mamin e tij, ashtu sic ti u rrite me mamin tend.

Komentuesi: NENA eshte NEN, por ajo mesuesja natasha qe i paska dhen ter ate kultur krej sarandes.me keto ment ka qen si sot.po njicik turp nuk pati qe erdhi deri aty te Arditi TURP TURP te ket...bravo i qofte asjt Znj ENGLANTINES le te jet si te doj e mir apo e keqe fundi fundit ka ber jeten e saj.po ai djali isajt qe ishte nga nji nen aq te famshme per saranden pse ambrriti deri te fb te gjente nuse,po ka qen djal mamaje ai,,dhe kur ka shkuar te nusja besoj se do ket mar leje dhe nga mamaja,,,,se jan cuna te vecand keta lloj...keshtu qe ti moj kuceder nen sic i ke mbajt ti femijet e tu ashtu jepja dhe ti femijen asajt.

Komentuesi: Ka shumë nëna që nuk ushqejn fëmin me gji për arsye të ndryshme ,kjo nuk do të thotë që është një nënë e keqe.më vjen shumë keq që kësaj nëne po i mohet e drejta për të rritur fëmijën e vet .asnjë nuk ka lindur i ditur.

Komentusi: Aman se do therrasi Mami Tashen ky coftina,sic kishte ber kur i kish lind Djali. Hajde Ma se ky prob, hajde Ma se ai prob. 5 her kishte thirrur Mamin nga Saranda ne Kuçove "Xemla Mamit"

Dhe ne Studio Mamin dergoi ... kulmi kulmeve te Sterkulmeve o mavria ne prag te Deres ti.Qe do e marri Egla djalin kjo s'ka diskutim,por qe je nje Peme pa kokrra e mori vesh 1 Shqiperi dhe Diaspor.Pac fat tani ne jet,se Grua me s'do gjesh ta njohin Mamin tegjith tashme!!

Komentuesi: Ore idjot, hap syte, Kur egla sdinte te bente pun e kujdeste per femijen,Pse kjo Nena jote kuceder nuk e mesonte sic bejne gjith nenat e vjerrat?

Se tha te behet vet e zonja Si une, me vjen keq se e Ke nen po vetem nen seshte mos te doje djalin se duke mos dashur nusen ste do as ty, dhe Ti I shkreti ëe bie pre e nenes sje I afte Ti japesh vendin qe I takon te dyjave, turp turp turp. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2017, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori