Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin e zgjedhjeve në 30 qershor.

Në video mesazhin që ajo i ka dërguar Berishës, fill pas letrave publike që Rama i dërgoi Bashës, Spiropali thotë se 30 qershori do të jetë dita kur shqiptarët do të mbyllin njëherë e mirë pusetën politike.

"Koha për Dialog po mbaron dhe fushata e zgjedhjeve është pak ditë larg. Si të duan! Ne jemi edhe për pak ditë në dispozicion të dialogut. Ndërsa kush nuk e ka kuptuar akoma pse duhen bërë zgjedhjet në 30 qershor, le të rishohë shfaqjen e marrosjes së Saliut mbrëmë!:, u shpreh Spiropali.
Shtuar më 24/05/2019, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori