Spartak Ngjelës i shpëton goja live: Të q*fsha motrën (VIDEO)
Avokat Spartak Ngjela është një ndër figurat publike më aktive në politikë dhe në media.

Një video e tij është bërë virale pasi gjatë një interviste në një media ai ka ofenduar dikë me fjalën "të q*fsha motrën" ndërkohë që intervista ishte live.

Shkak për këtë acarim të avokatit më të njohur në Shqipëri ishte dikush që i binte celularit pa pushim në mes të intervistës.

Por padyshim gjuha e përdorur në këtë rast nuk justifikohet dot. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2017, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori