Spahiu në Patos: Berisha privatizoi Shqipërinë
Aleanca Kuqezi zhvilloi sot një tubim në qytetin e Patosit. Kreu i k;saj partie Kreshnik Spahiu ka akuzuruar sërish kryeministrin Berisha se ka privatizuar Shqipërinë dhe të gjithë pronat shtetërore e publike.

Sipas tij, pas zgjedhjeve të 23 qershorit kjo situatë do të ndryshojë dhe grabitja e pasurive të shqiptarëve do të përfundojë. ”Ne do të rimëkëmbim mirëqënien e shqiptarëve. Ne do të rrëzojmë Berishën në pranverën kuqezi”, theksoi Spahiu. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2013, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori